HTML-i vead

Veebilehtede register, mis näitab, kas veebilehed on korras või vajavad lahendamist nendes peituvad erinevad probleemid.

Tellige oma veebisaidi massvalideerimine

Kõigi URL-ide skannimist saab tellida alloleva vormi kaudu. Hinnad on toodud graafiku järgi:

Hinnad on antud vahemikena ja need sõltuvad veebisaidist – on veebisaite, mille URL-id saab kiiresti skannida, kuid on ka selliseid veebisaite, mida on raske kontrollida nende asukoha serveri kiiruse või muude probleemide tõttu. Hinnad sisaldavad kõigi URL-ide igapäevast skannimist tellitud ajavahemiku jooksul.

URL, st domeen, mis algab tähega "http://..." või "https://...".
Kontrolli e-posti
Sinu nimi
Palun ettevõtte nimi
Palun registreerimisnumbrit
Palun KMKR number
Vali riik
Valige piirkond
Kohalik piirkond?
Postiindeks?
Tänava aadress?

Sümbolite arv tähendab skannitud lehtede kogumahtu. Kriitilised ja levinud vea- ja hoiatusnumbrid näitavad skannitud lehtedelt saadud tulemuste koguarvu. HTML-i süntaksivigu kontrollitakse https://html5.validator.nu abil.

Sertifikaat
Good
Sertifikaat
Bad

Veebisaidi sertifikaadi olek. Punane märk näitab, et sertifikaat puudub või praegu kasutatav PHP-kood (funktsioonid stream_context_create, stream_socket_client, stream_context_get_params ja openssl_x509_parse) ei suutnud sertifikaadi olemasolu tuvastada.

HTTPS
Good
HTTPS
Bad

Roheline näitab, et see on "https://"-veebisait ja "http://" suunab "https://"-URL-ile. Punane märk näitab, et veebisait on "http" või siin kasutatud kood ei tuvastanud olekut "https". Kood kontrollib funktsiooni "header" rea "Location: .." ja vajadusel funktsiooni "curl_getinfo" redirect_url olemasolu.

Sitemap
Good
Sitemap
Bad

URL-ist leitud fail sitemap.xml või mitte.

Leitud URL-id
nr.
Skannitud URL-id
nr.

Sellelt veebiaadressilt leitud URL-id. URL-e otsitakse saidist sitemap.xml ja peamisest URL-ist. Esimene näitab leitud URL-ide koguarvu ja teine skannitud URL-ide arvu.

Küpsised ja privaatsus

Andmekaitse & Teenuse tingimused.

Teata probleemist

Siin saate jätta soovitusi lehe täiustamiseks ja teatada leitud probleemidest. Eelkõige oodatakse selle keele asjatundjatelt kirjavigade parandamist, kuna tekstid on genereeritud automaatse tõlketööriistaga.

Sinu nimi?
Kontrollige meili?
Kirjutage sõnum.